Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

Teie kaunimate kookide nimel Koogimeistri abiga!


+372 515 7265

KAUBA SAATMINE JA TAGASTUS.

Teie pakk komplekteeritakse hiljemalt tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist. Transpordiviisideks saate valida SmartPosti, DPD Pakipoe, DPD kulleri ja Koogimeister (kauba üleandmine) vahel.
Lähemalt tarneviisidest:
DPD Pickup - sobib kliendile, kes soovib uksest-ukseni kullerteenusele soodsamat alternatiivi, seejuures kvaliteedi osas järelenadmisi tegemata. Pickup asukohad üle Eesti leiate, klikkides siia.
DPD kulleriga – sobib kliendile, kes soovib saadetist sobivasse kohta uksest-ukseni koju või kontorisse. Kõikjale üle Eesti toimetatakse pakk kohale tellimusele järgneval* tööpäeval hiljemalt kell 18:00, mujale Euroopas sõltuvalt sihtriigist 2-8 tööpäevaga.

  • Paki üleandmine allkirja vastu. Paki liikumise teekond, kättetoimetamise aeg ja vastuvõtja andmed on jälgitavad internetis. 
  • Kolm kättetoimetamise katset.
    * tellimusele järgneval - juhul kui tellimus on esitatud samal päeval enne kella 11.00 ! 


SmartPost-

  • Pakiautomaadi teenus on soodsam kui kulleriga või liinibussiga pakkide saatmine.  
  • Pakid liiguvad kiiresti. Näiteks reedel Narvast kell 11.00 saadetud pakk on laupäeval kell 12.30 Valgas. Täpsem graafiku leiad siit. 
  • Pakkide saatmine pakiautomaadi kaudu on mugavam nii paki saajale kui paki saatjale. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, kus Sa käid oma igapäevaseid oste tegemas. Pole vaja järjekorras seista, pole parkimisprobleeme ja pole vaja täita pabereid. 
  • Ilmastikukindel kaitse! 
  • Klientidelt saadud väga positiivne tagasiside kinnitab pakiautomaadi teenuse kvaliteeti ja mugavust. 

Koogimeister - seda valikut kasutage juhul kui soovite pakki kätte saada Võrus asuvast esinduskauplusest, Jüri tn.26. Samuti valige see viis kui soovite oma "ettevalmistamisel" tellimusele tooteid juurde lisada ning saada pakk komplekteeritult (mitu tellimust ühte pakki).

NB! Müüja ei võta materiaalset vastutust postiteenuse käigus kahjustatud või kadunud toodete eest.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE, LEPINGUST TAGANEMISE JA TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG.

Müüjal on õigus Tellimus tühistada, kui Tellimuse täitmine ei ole võimalik Müüjast sõltumatutel põhjustel (tõrked kaupade tarnes Müüja lattu ja muud Müüjast mittesõltuvad asjaolud).

Ostjal on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul ja tellitud kaup tagastada 30 päeva jooksul alates taganemisavalduse tegemisest.
NB! Taganemisõigust ei kohaldata toidukaupadele!
Lepingust taganemiseks tuleb Ostjal teavitada Müüjat üldtingimustes toodud kontaktandmeid kasutades. Tagastatavad tooted peavad olema originaalpakendis, kasutamata ja kahjustamata. Tagastatava toote või tootepakendi olulisel on rikkumisel on Müüjal õigus tagastatavast tootest keelduda. Tagastamise tavalised kulud kuni 10 euro ulatatuses jäävad tarbija kanda, välja arvatud, kui üleantud asi ei vasta tellitule. Tellimuse eest tasutud maksed tagastab Müüja esimesel võimalusel, aga mitte hiljem, kui 30 päeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest kauplejani, Ostja määratud arveldusarvele alates Tellimuse tagastamisest.
Lepingust taganemise puhul arvestatakse VÕS §-des 188-194 sätestatut.

Tellimuse täitmise tähtaeg on toodete "laos" oleku puhul kuni 3 tööpäeva ja "tarneajaga" oleku puhul 7-21(erandjuhud etteteatamisel kuni 30) tööpäeva alates makse laekumisest.